Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

A opäť sú tu vzdelávacie semináre!

Dátum: 21.08.2020
A opäť sú tu vzdelávacie semináre!

SLHS spoločne s CEDH opäť prináša vzdelávacie semináre, ktorých cieľom je […]

SLHS spoločne s CEDH opäť prináša vzdelávacie semináre, ktorých cieľom je vysvetliť metodológiu klinickej homeopatie tak, aby boli absolventi schopní okamžite preniesť homeopatiu do svojej praxe.

V septembri Vám prinášame dva semináre na tému Základy klinickej homeopatie, ktoré sa budú konať v Košiciach a v Bratislave.

Cieľom tohto modulu je naučiť Vás jazyk homeopatie a umožniť vám integrovať do vašej praxe nové terapeutické možnosti pri akútnych aj chronických prípadoch. Vďaka interaktívnej a ľahko aplikovateľnej metodológii môžete efektívne predpisovať homeopatické lieky ihneď už na druhý deň po školení. Naučíte sa a budete používať konsenzus predpisovania, ktorý je základom výučby klinickej homeopatie. Základný modul je nevyhnutný pre pokračovanie v ďalších špecializovaných moduloch. Základný modul je vhodný aj pre vyškolených lekárov – homeopatov na osvojenie si novej metódy homeopatickej preskripcie a uplatňovanie homeopatickej terapie v praxi.

Vzdelávanie je určené lekárom a je potrebná osobná účasť.  Školenie zabezpečuje odborník, lekár – lektor homeopatie,  ktorý Vám samozrejme odpovie aj na tie Vaše otázky, ktoré sa budú týkať praxe.  Po ukončení a absolvovaní celého modulu (2 dni) a workshopu bude absolventom vydaný certifikát o absolvovaní modulu.

Okrem certifikátu dostane každý účastník aj knihu Materia Medica, ktorá je základným informačným zdrojom pre lekára – homeopata.

V Košiciach sa stretneme v dňoch 5.-6.9. 2020 v hoteli TeleDom. Prednášať bude odborníčka, lekárka MUDr. Ivana Poradová, MBA.  V prípade Vášho záujmu sa môžete registrovať na tomto linku:

V Bratislave sa stretneme v dňoch 12.-13.9. 2020 v Ponteo Activity Parku a prednášať bude MUDr. Danuša Siveková, ktorá sa venuje homeopatii už od roku 1990. V prípade Vášho záujmu sa môžete registrovať na tomto linku:

Tešíme sa na Vašu účasť!