Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nová web stránka

Dátum: 26.09.2023
Autor: Redakcia
Nová web stránka

Predstavujeme Vám našu úplne novú webovú stránku

S radosťou vám oznamujeme spustenie našej úplne novej webovej stránky! Znamená to významný míľnik na našej ceste, ktorej cieľom je poskytnúť vám čo najlepší online zážitok. Naša vynovená webová stránka je navrhnutá tak, aby vaša interakcia s nami bola plynulejšia, informatívnejšia a príjemnejšia.

Tu sa dozviete, čo môžete očakávať od našej novej webovej stránky:

Nový prehľadný dizajn: Naša webová stránka prešla kompletnou zmenou s moderným a používateľsky prívetivým dizajnom, ktorý zabezpečuje jednoduchú navigáciu.

Bohatý obsah: Preskúmajte rozšírenú knižnicu zdrojov vrátane článkov, videí, protokolov, literatúry a ďalších materiálov, ktorých cieľom je pomôcť vám získať cenné poznatky a vedomosti zo sveta klinickej homeopatie.

Rozšírené funkcie vyhľadávania: Vylepšená funkcia vyhľadávania umožňuje rýchlejšie nájsť informácie, vďaka čomu bez problémov objavíte obsah, ktorý je pre vás najdôležitejší.

Interaktívne funkcie: Spolupracujte s nami a ostatnými členmi prostredníctvom komentárov, fór a diskusných fór, čím podporíte pocit komunity a zdieľania vedomostí.

Kalendár udalosti: Buďte informovaní o našich nadchádzajúcich podujatiach, webových seminároch, workshopoch a seminároch, ktoré sú pohodlne dostupné z webovej stránky.

Vhodné pre mobilné zariadenia: Naša webová stránka je optimalizovaná pre mobilné zariadenia, čo zaručuje bezproblémové používanie na vašom smartfóne alebo tablete. Zároveň si môžete stiahnuť aplikáciu Homeopatia s lekárom priamo do mobilu.

Komplexná dostupnosť: Prístupnosť sme vzali vážne a naša webová stránka je navrhnutá tak, aby vyhovovala širokej škále potrieb a schopností.

Odber noviniek: Nezmeškajte najnovšie aktualizácie a novinky; prihláste sa na odber nášho informačného bulletinu priamo z webovej stránky.

Vaša spätná väzba je pre nás neoceniteľná, pretože pokračujeme v zlepšovaní a zdokonaľovaní našej online prezentácie. Ak narazíte na nejaké problémy alebo máte návrhy na ďalšie vylepšenia, obráťte sa na nás na adrese info@homeopatiaslekarom.sk.

 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.