Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Webinár s francúzskou veterinárnou lekárkou

Dátum: 21.11.2023
Autor: Redakcia
Webinár s francúzskou veterinárnou lekárkou
Téma: GERIATRICKÁ STAROSTLIVOSŤ O PSY A MAČKY
 

TLMOČENÝ WEBINÁR S FRANCÚZSKOU VETERINÁRNOU LEKÁRKOU

 
Srdečne vás pozývame na exkluzívny online webinár s jednou z najuznávanejších osobností svetovej veterinárnej medicíny - Dr. Marie Noëlle Issautier z Francúzska!
 
  • Kedy? 23. novembra 2023
  • V akom čase? 18:00 - 20:00 hod.
  • Kde? ZOOM - online platforma
 
Prednášajúca: Dr. Marie-Noëlle Issautier, veterinárna lekárka vyškolená v homeopatii na Hôpital St Luc de Lyon - INHF Dauphiné - Savoie (Francúzsky národný homeopatický inštitút), odborníčka na klinickú homeopatiu, školiteľka doktorandských a diplomových prác v homeopatii na veterinárnej fakulte v Lyone a Nantes, prednášajúca na farmakologických a veterinárnych fakultách vo Francúzsku a v zahraničí.
 
Sprevádzať ju budú lektorky Homeopatická lékařská asociace, z.s. - MVDr Michaela Švaříčková a MVDr Miroslava Dousková.
 

REGISTRÁCIA https://www.studiumhomeopatie.cz/veterinarnigeriatrie/

 

Veterinárna karta: stres, panika u zvieraťa, strach z ohňostrojov

 

Staroba je prirodzenou súčasťou života každého tvora. Ako môžeme pomôcť našim štvornohým priateľom prežiť ich neskoršie roky v pohodlí a radosti? Aká homeopatická liečba je pre nich najlepšia? Pripojte sa k webináru a dozviete sa, ako môžete využiť homeopatiu na zlepšenie starostlivosti o zvieracích seniorov.Tento webinár je ideálny nielen pre lekárov a lekárnikov, ale aj pre majiteľov psov a mačiek, ktorí hľadajú možnosti starostlivosti o svojich domácich miláčikov v starobe. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť učiť sa od jedného z najlepších v odbore!